Neden PROAKTEM

NEDEN PROAKTEM

Firmamız siz değerli müşterilerimize hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu dünya standartlarında yenilikleri kullanarak daha rahat, huzurlu, sağlıklı yaşam ve çalışma ortamları sağlamayı amaç edinmiştir. Bu doğrultuda işveren olarak sizin üzerinizdeki kanuni ve hukuki sorumluluklarınızı paylaşarak firmanızın büyümesine katkıda bulunmak için yol arkadaşınız olmak hedefimizdir.

Bu hedefimiz doğrultusunda,

Sizlerin ihtiyaç duyduğu üretim veya üretim sonrası süreçlerde en uygun ve nitelikli personeli size sağlamak için gerekli tüm işlemler tarafımızdan sağlanır. Dönemsel yada uzun dönem olarak personel ihtiyaçlarınızda esnek işgücü talepleriniz en kısa sürede karşılanır.

Firmanızın personel seçimi ile ilgili olarak ilan masraflarınızın ortadan kalkması, ani üretim dalgalanmalarında işgücü maliyetinizin azalması, Firmanızın sadece ticari faaliyetlere yönelerek sektördeki rekabet gücünü arttırmasını sağlayacaktır.

İşveren olarak tüm yasal kanuni ve hukuki sorumluluklardan kurtulabilir, yasal süreçler ve insan kaynakları ile ilgili tüm süreçleri PROAKTEM'e bırakabilirsiniz.